• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

P Serisi

Balkonlarını renklendirmek isteyenler P serisi ( Parrot ) cam balkon plise perde sizleri bekliyor. Diğer serilere göre daha geniş renk seçeneklerine sahiptir. Tamamen düz üzerinde herhani bir çizgi ve desen bulunmamaktadır. Fiyat olarak en uygun kumaş ve renk seçeneğine sahip olması onu diğerlerinden ayıran en önemli özellik olarak karşımıza çıkıyor. 
 
P serisi ( Parrot ) cam balkon plise perde her bir kanada ayrı ayrı monte edilir. İki adet jaluzi ipine benzer ip üzerinde yukarı aşağı hareket eder. Tamamen kapatıldığında balkon tam bir oda etkisi yaratır. Tüm kanatları açtığınızda ise balkonunuz yeniden kullanımınıza açılır.
 
Fiyatlandırma genelde metre kare cinsinden yapılır. Firmamız P serisi ( Parrot ) cam balkon plise perde için metre kare yerine adet fiyatı vermektedir. Çünkü kanat ölçüleri genelde bir birine çok yakın ölçülerdedir. Eğer profillere vida atılarak monte edilmesini istemiyorsanız yapıştırmalı mekanizma ile cama yapıştırabilirsiniz. Öte yandan eğer profil renginize uyum sağlamasını isterseniz, sizlere cam balkon plise perde çıtasını boyama fırsatını da sunuyoruz. Böylekile doğrama ve perde çıtaları tam bir uyum içinde gözükür. Tabi bu ekstra işlemler fiyat yükselmesine neden olur. Tercih tamanen sizin.