• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Polyester Stor Perde

Polyester Stor Perde

Hemen hemen her yerde karşılaşabileceğiniz polyester stor perde, güneşlik olarak bildiğimiz perde çeşididir. Etrafta görmeye çok alışkın olduğumuz bu perde çeşidi kumaş kullanımdaki çeşitliliği, her isteğe uygun desen ve renge sahip olmasıyla çokça tercih ediliyor. Gerek ev gerekse ofis kullanımı için uygunluğuyla ve ihtiyaçları karşılamasıyla şık perdeler modası geçmeyecek bir üründür. Storların en çok tercih edilen modellerinden olan polyester stor perde uygun ve avantajlı seçenekleriyle bizde bulabilirsiniz.
 
Modelleri genelde kullanılan kumaş çeşidine göre adlandırılır. En çok bilineni polyesterdir. En ucuz çeşidi de budur. Zarif bir görünüm sunan tüllü modeller de ikili kullanılır, tülün altında güneşi tam olarak kesebilmesi için ikinci bir kumaş bulunur. Stor şık perdenin avantajlarından biri ise bir modelin tüllü çeşidi olduğu kumaştan ya da boncuklu çeşidinin olabilmesidir.
 
Desenleri geniş model ve çeşitleri ile ofis ve evlerinizde kullanabirisniz. Boncuklu modeller, istenilen renkte boncuğun perdenin alt tarafına ilave edilmesiyle elde edilir. Evinde nostaljik bir hava oluşturmak isteyenlerin tercih edebileceği eteği oymalı modeller, dilim ya da beyaz iş denilen piko kullanılarak yapılmakta olup işlemeli model ismiyle de bilinirler.
 
Renk, desen ve model çeşitlerinin çokluğu, kullanım alanının genişliği, ihtiyaca kolayca cevap verebilmesi ve fiyatının uygunluğuyla polyester stor perdenin şık perdenin şık  geçmişten geleceğe uzanan bir perde olarak hayatımızda yerini almıştır. Bu tür şeyler özellikle de kadınları oldukça yakından ilgilendirmektedir. Çünkü bir evin tüm düzeniyle genellikle değerli kadınlarımız ilgilendirdiği için bu en çokta onları mutlu edecektir. Yani dilerseniz bunu eşlerinize hediye olarak verebilirsiniz.