• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Desenli Stor Perde

Desenli Stor Perde

Özellikle de hızlı kullanımı ve pek çok farklı şekilde yıkanabilme özelliği ile oldukça cazip ürünler olmasının yanı sıra sahip olduğu motif ve desenleri yapısal özellikleri sebebi ile çok daha göze çarpıcı bir görünüm oluşturan bu ürün pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Renga renk desenli stor perde ile evleriniz daha şık ve daha gösterişli. Size kalan sadece yüzlerce desenden birini seçmek.
 
Pek çok kişinin öncelikle aklına gelen ilk soru bozulma ihtimali ve bozulursa tamir ve bakım işlemleri olacaktır. Kolay kolay bozulmazlar. Mekanik aksamında sert plastik yerine güçlendirilmiş polimer hammadde kullanılmasından dolayı oldukça uzun bir ömre sahip vaziyettedir. Sabitlenmeleri ve montajlanmaları klasik kornişlerden farklı olarak tutucu barının sabitlenmesinin ardından kelepçeleri ile bir bütün olarak takılmasından ibarettir.
 
Bu özelliği sayesinde kolayca yerinden çıkararak ister çamaşır makinesinde yıkayabilir arzu ederseniz çerçevesini ayırmadan perdenin tamamını açarak fırça ve benzeri elemanların yardımı ile de temizleyebilirsiniz. Arzu edildiği takdirde özel olarak desenli stor perde modelleri tasarlanabilmektedir. Bu sebeple de kullanıcı açısından sadece kullanışlı olmanın dışında aynı zamanda kendi tarzına hitap edebilecek bir ürün ortaya çıkmaktadır. Herhangi bir modeli satın almadan önce dikkatli satın almadan önce dikkatli davranılması gerek bir kaç husus mevcut durumdadır.