• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Boncuklu Zebra Perde

Boncuklu Zebra Perde

Kullanışlı, modern ve pratik bir perde istiyorsanız eğer son zamanların en gözde perdesi boncuklu zebra perde uygun fiyatlarla satılmaktadır. Birçok farklı desen ve renk seçeneği ile 2022 senesinin en çok tercih edilen perdesi olma özelliğine sahiptir. Kullanımının kolay olması ve son derece modern, estetik bir görünüm sağlaması açısından zebra perde artık her evde kullanılmaktadır.
 
Boncuklu, su taşlı, eteği rustik, açık kasa, kapalı kasa seçenekleri de bulunmaktadır. Görünümü zebraya benzetildiği için bu ismi alan zebra perdeler kaset sistemini andıran dokunmuş kumaştan üretilmektedir. Mekanizmaları elle çekmeli ya da kumandalı olarak değişmektedir. Manuel kullanım için elle çekilen perdeler tercih edilmektedir. Kumandalı boncuklu zebra perde son günlerin en trend perdelerindendir. Ayrıca pileli ve desenli seçenekler düz olanlarından biraz daha pahalı olmaktadır.
 
Isı yalıtımı konusunda da zebra perdeler başarı sağlamaktadır. Kaliteli kumaşlardan üretilen zebra perdeler estetik görünümü ile evlere şıklık katarken ayrıca ısı yalıtımını da ayarlamaktadır. Bu da yalıtım konusunda cebinize, bütçenize artı destek demektir. Mobilyalarınız ile mükemmel bir tamamlayıcı konsept olarak gösterilebilmektedir. Boncuklu zebra perde kullanımı sayesinde güneşlik kullanılmasına da gerek kalmamaktadır.
 
Cafe, ofisler, hastaneler, evler ve her alanda kullanılması mümkün olan zebra perdeler her ortama ferahlık kazandırmaktadır. Güneş ışığının daha çok ortama süzülmesini sağlayarak aydınlık ortamlar elde etmek mümkündür. Evlerde istenilen her odada kullanımı mümkündür. Özellikle mutfak ve yatak odasında tercih edilmesine rağmen her oda da muhteşem bir görünüm sağlamaktadır.