• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Düz Zebra Perde

Düz Zebra Perde

Birçok insan bulunduğu ev, ofis, çalışma odasını daha nasıl güzelleştirebilirim diye düşünebilmektedir. Bulunduğunuz ortamı en iyi gösteren eşyaların başında ise perdenin geldiğini, perdenin bir odanın iyi ya da kötü olmasını sağlayan en önemli unsur olduğunu kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda sizleri daha rahat ettirecek ve bulunduğunuz ortamı size daha sevdirecek olan düz zebra perde iyi bir seçenek olacaktır. 
Perdenin genel özelliklerinden ayrıntılı bir şekilde bahsedecek olursak öncelikle bu perde sık dokunmuş kumaşların şeritler halinde birleştirilmesi ile meydana gelmektedir. Perdeye bağlanan mekanizma sayesinde perde yukarı ve aşağı hareket ettirilerek ister güneşlik isterseniz de tül yönünü kullanabilirsiniz. Alınırken ilk akla gelen temizliğinin nasıl yapılacağı konusudur. Sanıldığı gibi zor ve zahmetli bir temizliği yoktur.
Bu perde çeşidinde toz tutmayan özel iplikler kullanıldığı için kolay kolay kirlenmezler. Eğer ki temizlenmesi gerekiyorsa ıslak mendilinizle bile çok rahat temizleyebilirsiniz. Estetik bir görüntüye sahip olması bütün düzeneklerinin nizami bir şekilde yer alması sebebiyle ev ve işyerlerinde çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Perde çift kat kumaş şeklinde hazırlanmış olup, mekanizmaya bağlı zincir sayesinde hareketi sağlanmaktadır. Düz zebra perde birçok kullanıcı tarafından memnuniyet verici olarak değerlendirilmiş ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmamıştır.