• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Pliseli Zebra Perde

Pliseli Zebra Perde

Hem sade hemde şık bir perde modeli mi istiyorsunuz? Pliseli zebra perde bu isteğinize karşılık verecek bir model.
Bu kadar önemli olan perdeleriniz için gelişen teknoloji ile birlikte özellikle de son zamanlarda bu konuda oldukça önemli olan bir model olan pileli yada pliseli zebra perde ile hem iş yerlerinizde hem de evlerinizde hem şıklığı hem de modernliği yakalayabilirsiniz. Son dönemlerde farklı modelleri de üretilmiş olan bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır.
Motorlu ve motorsuz yani elle çekilmeli olmak üzere farklı modelleri bulunan pliseli zebra perde çeşitlerinin sizin istek ve tercihinize göre çeşitleri bulunmaktadır. Sadece arzu ettiğiniz modeli seçip almanız yeterlidir. Daha sonra dilediğiniz şekilde dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz uç kısımlarına dilim ve hatta boncuk ekleyerek daha farklı bir tasarım elde edebilirsiniz.
Çeşit çeşit renkte üretilmiş olan pliseli zebra perde modelleri sizlerin tercihini beklemektedir. Hem ofisinizde hem de evlerinizde inanılmaz derecede şıklığı yakalayabilmek bu perde çeşitleri ile oldukça kolay olacaktır. Hem ihtiyacınızı çok iyi giderecek hem de çok güzel ve farklı olan görünümü ile sizleri bulunduğunuz ortamda ve arkadaş çevrenizde bir adım öne çıkaracaktır