• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Boncuklu Stor Perde

Boncuklu Stor Perde

Stor perdeler arasında en çok boncuklu stor perde modelleri ile zengin bir ev dekorasyonu oluşturulmaktadır. Boncukların şık etkisi ile birçok mekân daha etkili bir görünüm kazanır. Boncuklu olan modeller günümüzde özellikle salon mekânları için tercih edilmektedir. Ancak ofislerde dahi kullanılan örneklerine rastlanılmaktadır.
 
Salon ile birlikte yatak odası, mutfak, misafir odaları ve daha birçok oda için boncuklu stor perde ürünlerini kullanmak mümkündür. Boncuklu olması, en çok klasik tarz mobilyalara yakışmakla birlikte, sade ve modern bir mekânı da bu perdeler ile hareketlendirmek iyi bir tercih olacaktır. Her renk ve desen seçeneği ile bu perdelerden bulunabilir. Boncuk şekil ve renkleri de genellikle perdenin renkleri ile uyumlu olacak şekilde seçilir. Boncuklu perdelerin kullanıldığı mekânlar herkesin dikkatini çeker. İçeri girildiği anda boncukların etkisi ve havalandırılmış bir mekânda boncukların hareketliliği de, içeride sıcak bir atmosfer oluşturmaya yeter.
 
Kadınların stor perdelerde aradıkları modeller kolaylıkla bulunabilir. Stor perdenin kullanışlılığı ve pratikliği, bu tür şık detaylar ile buluşturulduğu zaman, ev dekorasyonunda süsü seven herkese hitap eden bir perde türü olarak dikkat çeker. Boncuklu stor perde kullananlar, ev dekorasyonu için pencere bölümlerinde en iyi seçimi sağlamış olacaktır. Boncukların mobilya işlemeleri, nevresimler ve diğer donatılar ile uyumuna mutlaka dikkat edilmelidir. Mutlaka herkesin beğenebileceği bir boncuklu olarak üretilmiş stor perdeler bulunacaktır.