• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

Simli Stor Perde

Simli Stor Perde

Tıpkı zebra perdelerde olduğu gibi şu sıralar piyasalarda stoklarla sınırlı olarak bulunan simli stor perde modelleri de modaya uyum sağlayarak son çağdaş modelleriyle ev hanımlarının karşısındaki yerlerini almışlardır.
 
Zarafetin, şıklığın ve  vazgeçilmez ögelerinden biri olan simli stor perdeler şık olmaya devam eden perde modelleri alanında kendisini yüksek kaliteli kumaşlardan imal edilerek üretilmiştir. Ev dekorasyonu bunun yanı sıra yine estetik ve uyumu da beraberinde getiren diğer modelleri de alıcılarına sunmaya devam etmektedir.
 
Özellikle kabartma motifleriyle gözleri kendisine hayran bırakan ve moda tutkunlarının vazgeçemeyecekleri bir değer olarak karşımızda bulunan bu perdeler aynı zamanda çabuk yıkanabilir ve kırışmaz yapısıyla ev hanımlarının aynı zamanda işlerini de kolaylaştırmaya devam ediyor.
 
Her ne kadar günümüzde bu perdeler yeni yeni piyasalarda bulunmaya başlanmış olsa da özellikle metropol şehirlerdeki dekorasyon mağazalarında bu yeni perde modelleri adeta kapış kapış kapılarak müşterilerinin beğenisini kazanmış durumda kendisini göstermektedir. Bunun yanı sıra el yakmayan ekonomik yapısını da ele alırsak bu perdelere olan yoğun ilginin ne denli bu kadar fazla olduğu da aşikâr olarak ortada durmaktadır. İşte bu gibi sebepler nedeniyle simli stor perde modelleri bu yılın modası olmayı çoktan hak etmiştir.