• Atatürk Cad. No:261/3 Döşemaltı Antalya 07190

D Serisi

Katlanır balkon sistemlerinin üretildiği günden beri nasıl bir perde yapılacağı ile ilgili bir çok araştırma ve geliştirme faaliyeti sürdürüldü. Jaluzi, dikey, stor, ve zebralar bu ürüne bir türlü adapte edilememekteydi. Sistemin aparatları ve açılıyor olması avantaj olması kadar dezavantaj oluşturmaktaydı. Bazen bu tarz ürünler uygulansa bile çok iyi sonuçlar alınamıyordu. İşte tüm bunlar yaşanırken, arama faaliyetleri sonuç verdi ve cam balkon plise perde modeli üretilmeye başlandı. Bu bir devrim niteliğindeydi.
 
Cam balkon plise perde tüm modellerden farklı bir şekilde cama monte edilmektedir. Cam üzerinde aşağı yukarı hareket etmekte ve tamamen kapanıp açılabilmekedir. Kumaş seçenekleri arasında bulunan D serisi  (Doutch) cam balkon plise perde sizlere estetik ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Desensiz, düz olan bu seri çok ince kendinden fitilli ve çok modern bir yapıya sahiptir.
 
Biz D serisi cam balkon plise perde modellerini iki farklı montaj seçeneği ile sunuyoruz. İlkinde perdenin ayakları metal olan kısıma monte edilmekte. Kısacası aliminyum olan bölge matkap ile delinerek montaj işlemi yapılmaktadır. İkinci yöntem ve en yeni teknik olan yapıştırma işlemi. Bu montaj tarzında hiçbir vida dubel ve matkap kullanılmıyor. Perdenin kasa kısmın çok özel ve sağlam bir yapıştırıcı ile direkt olarak cama yapıştırılır ve kullanmaya başalanır.